Yatak Yıkama Hizmeti

YATAK YIKAMA HİZMETİ

Yatak yıkama sağlık açısından çok önemli bir rol üstlenmektedir. Özellikle solunum yolu rahatsızlıklarının önlenmesinde, bakteri transferinin engellenmesinde, akar – mite nin neden olacağı rahatsızlıkların önleminin alınmasında fayda sağlar.

NE KADAR SÜREDE YATAKLARIMI YIKATMALIYIM ?

Yatlarınızı ortalama 9 – 12 Ay süre arasında yıkatmanız yeterli olacaktır. Bu süre sadece konutlar için geçerlidir. Otellerde yatak yıkama süresi kullanım sıklığına göre değişiklik gösterir. Kurumsal hizmetlerde belge verilir.

YATAK YIKAMA FİYATLARI

2019 güncel yatak yıkama hizmet bedelimiz; tek kişilik 59 TL, çift kişilik 99 TL dir. Evinizde bulunan koltuk takımını yıkatmanız dahilinde bu fiyatlara %25 indirim beledi uygulanacaktır.

Temiz ve hijyenik bir yaşam alanı oluşturmak pek çok kişinin hayalleri arasında yer almaktadır. Yatak ve benzeri eşyaların günlük yaşamımızda en çok kullanılan eşyalar sınıfındadır. Fazla kullanılması hızlı kirlenme durumunu ortaya çıkarır. Firmamızda yıkanabilir ev eşyalarınıza ait pek çok işlem yapılabilmektedir. Yatak yıkama hizmetlerimiz de bunlardan sadece bir tanesidir, halı yıkama, koltuk yıkama gibi eşyaların temizlenmesi ve yıkanması en ince detaylarına kadar yapılmaktadır. Yataklarımız üzerinde yer alan ince lekeler ve kirler en uygun deterjan tercihi yapılarak kısa sürede temizlenmektedir. Böylece yataklarımız çok daha temiz ve hijyenik olmaktadır. Yatak yıkama işlemi profesyonel kişiler tarafından yapılması gereken işlemlerden birisidir. Çünkü yatakların hijyenik olması sağlığımız ile doğrudan ilişkilidir. Eğer doğru deterjan kullanılmaz ve bakteriler iyi şekilde temizlenmezse sağlığınız açısında olumlu bir sonuç doğurmaz. Bu yüzden yataklarımızı düzenli olarak belli aralıklarla profesyonel kişiler tarafından yıkatmak gerekmektedir.

Yaşamımızın neredeyse yarısının uyku halinde geçtiği yataklarımız, gece boyunca bizim konforumuzu sağlamak üzere hizmet eder. Sağlık açısından yatağın ortopedik oluşu nasıl ki önemliyse, hijyenik olması da aynı ölçüde önemlidir. Bu yüzden yatak yıkama işlemlerimiz ile bizler sizlerin evlerinize, yatak odalarınıza sağlık getiriyor ve eşyalarınızı mis gibi kokan hijyen ile buluşturuyoruz. Siz de yataklarınızı bize emanet ederek hızlı şekilde yıkanmasını sağlayabilir, tertemiz yataklarda mis gibi gibi bir uyku çekebilirsiniz.

HEMEN ARA